Cumhurbaşkanı korumasın gizemli intiharı… İntihar notunda ne yazıyor?

Cumhurbaşkanlığı Koruma Daire Başkanlığında görevli genç polis memuru Mehmet Ali Bulut (28) intihar notu bırakarak intihar etti.

Gevrek Haber
15:10 -
0 yorumun tümünü göster
Cumhurbaşkanı korumasın gizemli intiharı… İntihar notunda ne yazıyor?

Genç polis memurun intiharı kafalarda soru işareti yaratı...

Olay, 15 Mart günü Ankara’da 10.00 saatlerinde akıllarda soru işareti yaratan bir intihar olayı yaşandı. Cumhurbaşkanlığı Koruma Daire Başkanlığında Polis Memuru olarak görev yapan Mehmet Ali Bulut’ta ulaşamayan yakınların ve iş arkadaşların şüphelenmesi üzerine, aynı mahalleden ikamet eden iş arkadaşı Mehmet Ali Bulut’un yalnız yaşadığı  Demetlale Mah. 407 Cadde no: 69/15 Yenimahalle bulunan binaya ulaştığında, kapıyı çalmasına rağmen açan olması üzerine çilingir marifetiyle içeri girdiklerinde, Bulut’un salonda bulunan kanepeye diz üstü çökmüş, vaziyette Mehmet Ali Bulut’un ölü bulunması ile 122 sağlık çalışanlarına ve polise haber verilmesi üzerine  ikamet içerisinde incelemede bulunan ekipler, intihar notu buldu.

İntihar notunda ne yazıyor?

Polis memurun bırakmış olduğu nota çarpıcı detaylar bulunuyor. Nota ‘’Personelini aşağılamak, tehdit etmek, meslekten etmek, küçük düşürmek, yalancı konumuna koymak en iyi yaptığınız iş olsa gerek. Her insanın bir gururu vardır ve ben o lafları kaldıramadım. Evet C.B. ve A. Ö. bina tesis ve kapılar size ait. Keşke yukarıda yazdıklarım yerine biraz da personele iyi davranıp hal hatır sormayı onları anlamayı deneseydiniz. Cenazeme M.Y. Komiserim hariç hiçbir rütbenin gelmesini istemiyorum’’ yazılı bulundu.

Polis memurun annesinin MS hastası olduğu, maddi sıkıntılarının bulunduğu ve psikolojisinin son zamanlarda iyi olmadığı için intihar etmiş olabileceği düşünülüyor.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yeni veri eklenmemiş.

Son Yazılar