Iraklı hasta beynindeki tümörden ANKA'da kurtuldu

Beyin tümörü teşhisi konulan Iraklı hasta ANKA Hastanesi’nde gerçekleştirilen başarılı operasyonla sağlığına kavuştu.

Gevrek Haber
11:41 -
0 yorumun tümünü göster
Iraklı hasta beynindeki tümörden ANKA'da kurtuldu

Irak’ın Erbil kentinde yaşayan 34 yaşındaki Jlank Ezzulddin Hameed, uzun süredir baş ağrısı, yüzünde ve sol kolunda uyuşma gibi sağlık sorunları yaşıyordu. Irak’ta başvurduğu hastanede yapılan muayene ve tetkiklerin ardından beyninde tümör tespit edilen Hameed’in ameliyat olması gerektiği belirtildi. Haamed bunun üzerine ameliyat için sağlık turizminin önemli adreslerinden olan ANKA Hastanesi’ni tercih etti.

ANKA Hastanesi’nde de yapılan muayene ve tetkiklerin ardından Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. İsmail Demir tarafından ameliyata alınan hastanın beynindeki tümör başarılı operasyonla alındı. Ameliyatın ardından ağrıları dinen ve kendisini daha iyi hissettiğini dile getiren Hameed, sağlığına kavuşmasını sağlayan Op. Dr. İsmail Demir ile Özel Gaziantep Anka Hastanesi yönetimi ve çalışanlarına teşekkür etti.

"ANKA hastanesinin imkanları çok iyi"

Hastalık süreci ve ameliyatı hakkında konuşan Hameed, “Irak’ta birçok doktora gittim. Daha sonra Türkiye’ye gelerek İstanbul ve Gaziantep’te hekim araştırmaya başladım. Irak’ta görev yapan Türkmen Bakan Aydın Maruf’un tavsiyesi üzerine ANKA Hastanesi’ne geldim. ANKA Hastanesi’nin imkanları çok iyi. Ayrıca bana kendimi evimdeymişim gibi hissettirdiler. İyi ki bu hastaneyi tercih etmişim. Beynimde tümör olduğunu öğrendiğimde ümitsizliğe kapılmıştım. Şimdi ağrılarımdan kurtularak, sağlıklı bir şekilde taburcu olmanın sevincini yaşıyorum ”dedi.

Yeni veri eklenmemiş.

Son Yazılar