Aleyna Tilki yeni klibi Take It Or Leave It olay oldu!

Aleyna Tilki 'Take It Or Leave It' isimli şarkısına çektiği klibi YouTube üzerinden yayınladı.Klibin en ilginç sahneleri ise motor üzerinde gerçekleşti.

Gevrek Haber
12:15 -
0 yorumun tümünü göster
Aleyna Tilki yeni klibi Take It Or Leave It olay oldu!

Aleyna Tilki motosikletin arkasına oturdu ve araç hareket halindeyken eteğini çıkararak iç çamaşırıyla kaldı. Tilki'nin cesur klibi ise sosyal medyada gündem oldu. 'Gülşen'le yarışıyor' yorumu dikkat çekerken, klibi fazla abartılı bulanların yanı sıra övgüler yağdıranlar da oldu.

Aleyna Tilki'nin geçtiğimiz gün bir parçasını Instagram hesabından paylaştığı 'Take It Or Leave It' isimli şarkısının klibi bugün hayranlarıyla buluştu. 22 yaşındaki Tilki'nin klibi kısa sürede yüz binlerce defa izlendi.

Aleyna Tilki'nin klibin tanıtımında motorun arkasında ilerlediği sırada eteğini çıkardığı ve iç çamaşırlarıyla kaldığı görüldü. Tilki'nin klipteki iddialı anları sosyal medyada gündem oldu.

KLİP İKİ GÜNDE ÇEKİLDİ

Sözlerini Aleyna Tilki’nin Mali-Koa Hood ile beraber yazdığı şarkıyı Gil Lewis besteledi, Grammy adaylığı bulunan Luca Pretolosi ise şarkının masteringini yaptı. Onur Sarsıcı’nın yönettiği ve iki günde çekilen klipte Aleyna’nın gerçek evindeki odası ve garajı kullanıldı.

Yeni veri eklenmemiş.

Son Yazılar