'Uçaklara neden bakım yapılmıyor?''

Habertürk ekranlarına telefonla bağlanan Türk Hava Kurumu Başkanı Cenap Aşçı, "Uçaklara neden bakım yapılmıyor?" sorusuna "Bakım sorumluluğu Türk Hava Kurumu'nun kendisindedir" cevabını verdi.

Gevrek Haber
15:14 -
0 yorumun tümünü göster
'Uçaklara neden bakım yapılmıyor?''

Aşçı'nın yanıtı karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen spiker, "Başkan olduğunuz için size soruyorum, neden bakım yapılmadı?" diyerek sorusunu tekrarladı.

Türkiye'nin birçok ilinde çıkan orman yangınlarıyla mücadele aralıksız sürerken Türk Hava Kurumu'na ait yangın söndürme uçaklarının neden kullanılmadığı tartışmaları da sürüyor.

Konuyla ilgili Habertürk ekranlarına telefonla bağlanan THK Başkanı Cenap Aşçı'ya "Uçakların bakımını yapma sorumluluğu kimdedir, neden bakım yapılmıyor?" sorusu yöneltildi. Aşçı bu soruya "Bakım sorumluluğu Türk Hava Kurumu'nun kendisindedir" yanıtını verdi.

Bu cevap karşısında kısa süreli şaşkınlık yaşayan spiker, "Başkan olduğunuz için size soruyorum, neden bakım yapılmadı?" diyerek yeni bir soru daha yöneltti. Aşçı'nın bu soruya cevabı ise "Ben THK Başkanı değilim, THK Kayyum Heyeti Başkanıyım" oldu.

Son Güncelleme: 2021-08-02 15:20:25

Yeni veri eklenmemiş.

Son Yazılar