Küçük kızları taciz eden şahsa esnaf tokadı!

Antalya'da ismi öğrenilemeyen bir şahıs, 12-13 yaşlarındaki 3 kız çocuğunu takip ederek tacizde bulundu.

Gevrek Haber
16:46 -
0 yorumun tümünü göster
Küçük kızları taciz eden şahsa esnaf tokadı!

Olayı gören Cihan Menekşe isimli esnaf adama tepki göstererek kızları iş yerine aldı. Esnaf ve tacizci arasında arbede çıktığı sırada polis ekipleri şüpheliyi gözaltına aldı. Yere yatırılarak kelepçelenen şüpheli polislere küfrederek tehditler savurdu.

"Kızlar, 'ilerideki parkta birkaç bayanla tartıştı, oradan beri bizi takip ediyor' dedi. Adama tanıyor musun deyince, 'sana ne' dedi. Ben adamı tutunca, kızlar durağa doğru kaçtı. Ardından yine onların arkasından gitti. Ben de gidip kızları işyerine aldım. 

Kızlar çok korkmuştu, ağlıyorlardı. Arkalarından yine o geldi. Kapıda tartıştık, dışarıya attım. Biz tam birbirimize girdik, polis geldi ve olaya müdahale etti. Ben de bir kız çocuğu babası olarak sessiz kalmadım. Bir baba ve Türk evladı böyle bir duruma seyircisiz kalamaz."

Şahsın, kendisine ve polise tehditler savurduğunu ileri süren Menekşe, "Polislere ağır küfürler etti. Sizi aldıracağım, milletvekili var arkamda' dedi. Aynı şekilde bana, 'dükkanı başınıza yıkacağım' diyerek tehdit etti. Polis ekipleri, 'bizim görevimiz yargıya teslim etmek' diyerek tepki vermedi. Hiç kimse ne bizim çocuklarımıza ne de Türk polisine bu şekilde hakarette bulunamaz" ifadelerini kullandı.

 

Yeni veri eklenmemiş.

Son Yazılar