Gaziantep Bil Koleji İddialı Geliyor

Güçlü eğitim kadrosu ve modern altyapısıyla geleceğin başarılı neslini yetiştirmeyi hedefleyen Gaziantep Bil Koleji lansman toplantısı düzenledi.

Büşra Çalan
13:36 -
1 yorumun tümünü göster
Gaziantep Bil Koleji İddialı Geliyor

Lansman toplantısında konuşma yapan  Kampüs Müdürü Ahmet Yılmaz Gaziantep’te hizmet sunmaktan dolayı çok mutlu ve çok heyecanlı olduklarını belirtti. İstanbul Aydın Üniversitesi, Kıbrıs İlim Üniversitesi önderliğinde 24 ilimizde bulunan Bil Kolejimizin 42. şubemizi Gaziantep’te açmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Temel ilkemiz kaliteli, yenilikçi, kendini sürekli yenileyen gelecek nesiller yetiştirmek öğrencilerimize en iyi eğitim ve öğretim sunarken aynı zamanda mutlu, huzurlu, kaliteli sıkılmadan eğlenceli bir öğretim hizmeti vermek hedeflerimiz arasında yer alıyor. Yaşana bilir bir kampüs hayatı sunmak istiyoruz, yaşana bilir kampüs için gerekli olan sosyal etkinlikler ve kulüp için alt yapı çalışmalarımız hazır, öğrencilerimizi bekliyor.

Neden Bil Kolejleri!

Kampüs Müdürü Ahmet Yılmaz Bil Eğitim Kurumları olarak bizler, çeyrek asırı aşan geçmişten günümüze kurumsal politikalarımızın temel taşlarını planlı, programlı ilerlememize, farklı disiplinler arası uyum ve koordinasyona öncelik tanıyan, özel bir sisteme dayalı ekip çalışması üzerine inşa ettik.

Günümüz sorunlarına günümüz çözümleri getiriyoruz

Biz eğitimciler tüm günümüzü öğrenciler ile geçiriyoruz onların en yakınlarında ki kişileriz, onların sorunlarını farkındayız ve bu sorunlara çözüm getirme konusunda iddialıyız. Pandemide çocuklarımız eğitim konusunda çok fazla geri kaldılar biz bu sorunları çözmekten yana üzerimize düşen her şeyi yapmaya hazırız. 

Bil Koleji Gaziantepliler için müjdeyi verdi

Bil Koleji Kampüs Müdürü Ahmet Yılmaz bu yıl Gaziantep’te yeni bulunmaları şerefine  öğrencilerin tamamına farklı kategorilere göre sınavsız burs imkanı sunduklarını belirtti. Bunun büyük bir avantaj oldugunu kesinlikle kaçırılmaması gerektiğini 2021/2022 erken kayıt fırsatlarını devam etiğini tekrar hatırlattı.

Lansman toplantısı yoğun ilgi gördü

Lansman Toplantısına Şehitkâmil, Şahinbey, Oğuzeli ilçelerinde görev yapan Halk eğitim müdürleri, okul müdürleri, müdür yardımcıları ve öğretmenleriyle, Gaziantep Bil Koleji idari kadrosu, öğretmenleri ve çok sayıda Bil koleji öğrencisi katıldı.

Bil Kolejlerinde Başarı Bir Kültürdür

BİL Holding A.Ş.; 1994 yılında, toplumsal sorumluluklarının bilincinde, çağın değişen dinamiklerine hızla uyum sağlayan, Türkiye’nin en büyük sermayesinin eğitimli insan gücü olduğuna inanan akademisyen ve iş adamlarının bir araya gelmesiyle kurulmuş ve BİL Holding ilk yapı taşlarından olmuştur. “Toplam kalite” politikasını özümsemiş ve hizmetleri ile kısa sürede birçok başarıya imza atmış olan BİL Holding A.Ş, “kendi kendine yetebilmek” ve “eğitimden kazandığını yine eğitime yatırmak” ilkeleri ile hareket etmiş, istikrarla yürüdüğü bu yolda bünyesine yeni şubeler katarak faaliyet alanını geliştirmiş ve gereksinimleri doğrultusunda yatırımlarını sürdürmüştür. Güçlü, dinamik, yenilikçi ve üretken bir yönetim uygulamasını benimseyen ve bilginin egemenliğine inanan BİL Holding A.Ş.’nin lokomotifliğinde başlayan yatırımlar zincirine zaman içinde yeni halkalar eklenmiştir. BİL Holding, kervanına sırasıyla BİL-Form Matbaacılık, Bilder Ajans Reklamcılık, EK-BİL Matbaacılık, BİL yayıncılık, BİL Bilişim, BİL Lojistik, BİL Aydın Yayıncılık ve BİL data kuruluşları da katılmıştır.

Gaziantep Bil Koleji ailesine katılmak için geç kalmayın.

Son Güncelleme: 2021-07-14 13:50:35

Yeni veri eklenmemiş.

Son Yazılar