Budak Gold İddialı Geliyor

50 yılı aşkın altın üretimindeki tecrübesini müşterilerine daha iyi sunabilmek için Budak Gold ilk showroomunu açtı.

Gevrek Haber
23:16 -
0 yorumun tümünü göster
Budak Gold İddialı Geliyor

Budak Gold altın üretimindeki tecrübe ve başarısına güvenerek perakende altın piyasasına da çok iddialı girdi. Göz kamaştıran showroomda 22 ayar altınla da işçilikte göz doyurulabileceğini kanıtladılar. Zengin model seçeneğiyle her yaşa, her tarza uygun takılar görenlerin gözlerini kamaştırıyor. 

Budak Gold Yönetim Kurulu Başkanı Latif Budak

Budak Gold Yönetim Kurulu Başkanı Latif Budak; “Showroomda sunduğumuz takı ve hizmetle kendimizden çok söz ettireceğiz. Yılların verdiği tecrübenin yanında yenilikçi düşüncelerimizle sektörde ilklere imza atıp adımızı zirvede tutmada kararlıyız. Gaziantep’te yeni yeni uygulanmaya başlayan sen beğen biz kapınıza getirelim projemizle müşterilerimiz çok mutlu. Daha birçok böyle yenilikçi müşteri odaklı projemiz var. Piyasada toptan satışta insanların bize duyduğu güveni perakendede yeniliklerle daha da artıracağız. Önümüzdeki günlerde altın sektöründe Budak Gold ismini çok güzel yerlerde duyacaksınız”

Budak Gold Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yunus Budak

Budak Gold showroomun kendine özgü model ve tasarımları ile rakiplerine açık ara fark attığını belirten Latif Budak, “Altın denince akla gelen ilk şey şıklık ve zarafet bunun yanında en önemli unsur ise güvendir.Altın piyasasında en önemli mevzu üretimini yapmış olduğunuz ürün ayarların kesinlikle doğru olmasıdır, bu herkes için şart olan bir konudur. Budak Gold yarım asrı aşkın sektörde güvenilirliğinden ödün vermeyen bir firmadır. Budak Gold’u diğer firmalardan ayıran en önemli özeliklerinden biri ise altın üretiminde müşterilerinin isteğine doğru cevap verebilmedir ve onların istediği ürünü üretebilmesidir. Ayrıca birbirinden şık ve zarif ve doğru ayarda ürünlerimiz sayesinde firmamızı sektörde ilk sıralara taşıdık.  Ve ödün vermeyeceğimiz iki unsurun dürüstlük ve müşteri memnuniyeti olduğunu tekrar tekrar hatırlatmak isteriz.” dedi.

Budak Gold Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yunus Budak; “Bizim kurucumuz olan dedemiz Osman Budak’tan babamıza, bizimde babamızdan görmüş olduğumuz doğruluk ve dürüstlük iş ahlakında edindiğimiz en temel prensibimizdir. Biz yarım asrı aşkın sektörde güvenilirliğinden ödün vermeyen bir firmayız. Yeni açmış olduğumuz şubemizde aynı anlayışımızı sürdüreceğimizden en ufak bir şüphemiz yoktur.” dedi.

Yeni veri eklenmemiş.

Son Yazılar