Yüzünü ısıran yılandan intikam almak istedi! Sonrası korkunç

Kendisini ısıran yılandan, hayvanı ısırarak intikam almaya kalkınca hayatını kaybetti.

Gevrek Haber
13:59 -
0 yorumun tümünü göster
Yüzünü ısıran yılandan intikam almak istedi! Sonrası korkunç

Sarhoş Hintli, hastaneye gitmeyi de reddetti.Hindistan 'da Rama Mahto adlı sarhoş adam, kendisini ısıran yılandan intikam almak için hayvanı çiğnedi. Bu esnada yüzü defalarca ısırılan Mahto, 12 saat sonra yaşamını yitirdi.

BACAĞINI VE YÜZÜNÜ YILAN SOKTU 

Bihar eyaletinde 8 Ağustos akşamı yaşanan olayda 65 yaşındaki Hintli, yakınlarıyla içki içerken hayvanın saldırısına uğradı. Akrabaları, birlikte otururken yılanın gelip Mahto'nun bacağını soktuğunu açıkladı.

Independent Türkçe'nin haberine göre polis ekipleri, yaşlı adamın bunun ardından sinirlendiğini, hayvanı yakalayıp ağzına attığını ve çiğnemeye başladığını yazdı: ‘’Mahto yavru yılanı çiğnerken, hayvan yaşlı adamın yüzünü 10'dan fazla kez ısırmış.’’

India Tv News'in haberinde, Mahto'nun daha sonra hayvanı ağzından çıkarıp yakındaki bir ağacın dibine bıraktığı yazıldı. Yakınları, Mahto'yu hastaneye götürmeyi istese de bunu başaramadı. Zira yavru yılanın zehirli olmadığını iddia eden Mahto, bütün ısrarlara rağmen tedavi görmeyi reddetti. Mahto pazartesi sabahı evinde ölü bulundu.

 

Yeni veri eklenmemiş.

Son Yazılar